Urnik tekem mlajši dečki

MDA (2006) - POLFINALE SKUPINE C

Krog Datum* Domači Gosti Rezultat
1. krog 27.03.2019 RK Celje Pivovarna Laško RD Rudar 28:14
2. krog 20.03.2019 RD Rudar RK Krško 17:17
3. krog 24.03.2019 RK Jeruzalem Ormož RD Rudar 17:17
4. krog 29.03.2019 RD Rudar RK Celje Pivovarna Laško 17:26
5. krog 10.04.2019 RK Krško RD Rudar 25:9
6. krog 08.05.2019 RD Rudar RK Jeruzalem Ormož 21:16

 

MDA (2006) - JUG

Krog Datum* Domači Gosti Rezultat
1. krog 14.10.2018 RD Rudar RK Krško 12:16
2. krog 07.11.2018 MRD Dobova RD Rudar 17:20
3. krog 14.11.2018 RD Rudar RK Sevnica 14:15
4. krog 17.11.2018 RD Rudar RK Dol TKI Hrastnik 20:20
5. krog 12.12.2018 RK Brežice RD Rudar 17:20
6. krog 01.12.2018 RK Krško RD Rudar 16:10
7. krog 13.01.2019 RD Rudar MRD Dobova 16:13
8. krog 15.12.2018 RK Sevnica RD Rudar 18:14
9. krog 20.01.2019 RK Dol TKI Hrastnik RD Rudar 10:14
10. krog 25.01.2019 RD Rudar RK Brežice 28:20

* datumi tekem so informativni, točen datum in ura posamezne tekme sta znana teden dni pred tekmo glede na delegiranje

 

MDB (2007) - JUG

Krog Datum* Domači Gosti Rezultat
1. krog 14.10.2018 RD Rudar RK Krško 16:20
2. krog 07.11.2018 MRD Dobova RD Rudar 18:18
3. krog 14.11.2018 RD Rudar RK Sevnica 11:15
4. krog 21.11.2018 RD Rudar RD Herz Šmartno 8:34
6. krog 01.12.2018 RK Krško RD Rudar 23:15
7. krog 13.01.1019 RD Rudar MRD Dobova 17:12
8. krog 15.12.2018 RK Sevnica RD Rudar 21:9
9. krog 18.01.2018 RD Herz Šmartno RD Rudar 27:7

* datumi tekem so informativni, točen datum in ura posamezne tekme sta znana teden dni pred tekmo glede na delegiranje

 

MDC (2008) - skupina IV

Turnir Datum* Domači Gosti
2. turnir 17.11.2018 RK Brežice RD Rudar, RK Sevnica
3. turnir 22.12.2018 RK Krško RD Rudar, MRD Dobova, RK Sevnica
4. turnir 09.02.2019 RK Sevnica RD Rudar, RK Brežice
5. turnir 24.03.2019 RD Rudar MRD Dobova, RK Krško, RK Sevnica

* datumi tekem so informativni, točen datum in ura posamezne tekme sta znana teden dni pred tekmo glede na delegiranje

Podpirajo nas