NOVICE
2. Marec 2016
V soboto v boj za napredovanje v 1. B ligo

V soboto, 05.03.2016, se nadaljujejo boji v 2. DRL. Na vrsti je 12. krog, v katerem bodo domači rokometaši gostili ekipo RK Velika Nedelja. Gre za izjemno neugodno ekipo, ki na lestvici trenutno zaseda 5. mesto, a je z zaostankom 4 oziroma 5 točk za mesti, ki vodijo v ligo višje, še vedno v boju za napredovanje. Naše fante torej čaka zahtevno srečanje. Glede na položaj na lestvici in prednost domačega terena vloga favoritov sicer pripada domači ekipi, a ne smemo pozabiti za kako kavostnega nasprotnika gre, ki je nenazadnje v jesenskem delu porazil naše fante in še lansko sezono igral v 1. B ligi. Obeta se ogorčen boj do zadnje minute, kar pritiče dejstvu, da sta v igri zelo pomembni točki. Člani se bodo predstavili v društvenih nogavicah, ki bodo na voljo tudi zvestim navijačem.

 

FOTO GALERIJA

Podpirajo nas