NOVICE
21. December 2016
RD Rudar zaključil leto 2016 z obiskom dobrega moža

V torek, 20.12.2016, so se vse selekcije RD Rudarja zbrale na Novoletnem rokometu in tako pomahale v slovo letu 2016. Najprej so se zbrali naši najmlajši rokometaši - MINI ROKOMETAŠI, odigrali medsebojni tekmi in pričakali Dedka Mraza. Ta je z njimi igral rokomet, se pri otrocih prepričal o pravilnem postopku ogrevanja, z njimi zapel in jih obdaril. Sledila so srečanja vseh ostalih selekcij: MDA, SDA, kadetov in članov. Mlajši dečki, starejši dečki in kadeti so odigrali srečanja, v katerih so jim nasproti stali starši. Člani pa so tokrat izzvali kadete. Srečanje se je v sproščenem razpoloženju končalo v večernih urah. V pričakovanju novega leta vam kličemo SREČNO! Vso dogajanje si lahko ogledate v fotogaleriji spodaj.

FOTO GALERIJA

Podpirajo nas