NOVICE
12. Oktober 2017
Pregledni trening kandidatov za reprezentanco letnikov 2002

V ponedeljek, 09.10.2017, so se v Ivančni Gorici zbrali kandidati za reprezentanco letnikov 2002. Selektor omenjene reprezentance Marjan Potokar je tokrat povabil 38 kandidatov, med njimi tudi našega kadeta Nika Jagra. Nik Jager uspešno nastopa tako za kadetsko ekipo RD Rudar kot tudi mladinsko, občasno pa se priključuje tudi trenažnemu procesu članske ekipe. Poleg uspešnega udejstvovanja v rokometu, uspešno usklajuje tudi svojo izobraževalno pot, saj trenutno obiskuje 1. letnik športnega oddelka trboveljske gimnazije. 

Na zboru kandidatov za reprezentante so opravili pregledni trening, na katerem sta bila prisotna tudi Sandi Markl in naš Jaka Keše, ki bosta reprezentanco letnikov 2002 vodila v prihodnje. Tako Jaki kot Niku želimo uspešno udejstvovanje tudi na reprezentančnem nivoju. Srečno!

Podpirajo nas