NOVICE
24. September 2015
Opomnik: posebni hummel POPUST za člane RD Rudar samo še do 27. 9. 2015

Opomnik: posebni hummel POPUST za člane RD Rudar samo še do 27. 9. 2015

Naj vas spomnimo, da smo pripravili članom vašega kluba posebno akcijsko ugodnost, ki velja le še do nedelje, 27. 9. 2015. Da bo začetek sezone malo lažji, smo članom VAŠEGA KLUBA v naši spletni trgovini hummel pripravili IZBOR več kot 125 ARTIKLOV in posebno promocijsko KODO, s katero boste/bodo deležni 20% popusta. Velja tudi za znižane artikle v kategoriji HUMMEL KLUB.  To pomeni, da boste/bodo lahko med PRVIMI izbirali med novimi kolekcijami športne obutve in oblačil s POPUSTOM!

Kodo lahko tudi fotografirate s telefonom in koristite popust v eni izmed naših trgovin

Velenje, Mercator center, in Ljubljana, BTC Hala12!

ZA vse dodatne informacije kontaktirajte velenje@hummel.si ali pokličite na 041 72 1923. 

Promocijska koda bo aktivna do 27. 9. 2015!

Vpišite kodo rdrudar in deležni boste 20% popusta pri nakupu artiklov iz kategorije HUMMEL KLUB. Postopek je preprost. Izberite artikle, v košarici vpišite kodo rdrudar in popust se vam obračuna avtomatsko.

POZOR: Med vsemi kupci, ki bodo uporabili to kodo, bomo izžrebali enega srečneža, ki bo PREJEL ene izmed dvoranskih copat hummel OMNICOURT Z8 Flex Shield ali hummel Celestial court X8 v vrednosti 119,95 €!
 

 
FOTO GALERIJA

Podpirajo nas