NOVICE
10. September 2020
MLAJŠE SELEKCIJE ZAENKRAT PRED PRAZNIMI TRIBUNAMI

Kot se je čudno, drugače, negotovo, predvsem pa brez športa in rokometa končala sezona 2019/20, stopamo v sezono 2020/21 pripravljeni in organizirani, predvsem pa v pričakovanju kolikor toliko normalnih treningov in tekem. Seveda vse skupaj poteka v spremenjenem režimu in z določenimi omejitvami. Te omejitve se nanašajo tudi na naše navijače.

Ker želimo izpeljati čim več tekem glede na situacijo, se bodo tekme mlajših selekcij odigrale brez gledalcev in to brez izjem. Po protokolu RZS in NIJZ bo omogočen OMEJEN obisk gledalcev članskih tekem, za kar smo pridobili tudi pozitivno mnenje NIJZ. O samem protokolu na članskih tekmah, dostopu in režimu bo več znanega pred prvim krogom 1.B DRL v sezoni 2020/21.

 

Podpirajo nas