NOVICE
21. Februar 2018
Mladinci v boj za prvo mladinsko ligo

Mladince v četrtek, 22.02.2018, čaka prva tekma v nadaljevanju prvenstva za razvrstitev od 1. do 6. mesta v drugi mladinski ligi. Z osvojitvijo prvih dveh mest si lahko zagotovijo uvrstitev v prvo mladinsko ligo. Po nekaj letih, ko RD Rudar ni sodeloval v tekmovanju kategorije mladincev, je to zelo lepa popotnica za prihodnost trboveljskega rokometa. V prvem krogu jim bo nasproti stala ekipa RK Maribor Branik. Naši fantje bodo tekmo morali odigrati brez prvega strelca Jana Hočevarja, ki okreva po poškodbi, v ekipo pa se je vrnil Rene Bučar. S požrtvovalnostjo, srčnostjo in rokometnim znanjem, ki ga ti mladi fantje premorejo, se lahko nadejamo zanimivega obračuna v Dvorani Polaj. Nenazadnje fantje pridobivajo dragocene izkušnje, ki jim omogočajo mehkejši prehod v člansko ekipo. Navijajmo torej za naše mlade fante v četrtek, 22.02.2018, ob 1830 uri v Dvorani Polaj. Srečno fantje!

Podpirajo nas