NOVICE
6. Januar 2016
Kadeti danes v boj za 1. mesto skupine in jutrišnji polfinale

Tudi drugi dan tekmovanja so kadeti v Prešovu odlično zaključili, saj so še vedno neporaženi in jih danes čaka zadnja in odločilna tekma za osvojitev 1. mesta v skupini, ki jim v izločilnih bojih prinaša lažjega nasprotnika. Danes, 06.01.2016, se bodo pomerili s Poljaki, ekipo UKS Wiertmet Libusza, ki je prav tako še neporažena. Ne glede na rezultat današnje tekme, ki se začne ob 1040, so naši kadeti že uvršeni v nadaljnje tekmovanje, kjer jih že danes zvečer čaka četrtfinalna tekma s tretje ali četrto uvrščeno ekipo iz skupine B. Ob uspešnem zaključku večerne tekme jih jutri čaka polfinale. Zaželimo torej našim fantom srečo in stiskajmo pesti najprej ob 1040, potem pa še v večernih urah (ob 1800 ali 1920). 

Spodaj si lahko v foto galeriji ogledate dosedanje dogajanje na turnirju.

 

FOTO GALERIJA

Podpirajo nas